O nás

TDH Trading

TDH Trading, s.r.o., Prešov
Jilemnického 3
080 01 Prešov
Slovakia

TDH Trading

TDH Trading, s. r.o., Prešov je autorizovaný distribútor ložísk JTEKT pre Slovensko a zmluvný partner pre mazivá Castrol.

Spoločnosť bola založená v roku 1996. Od tohto roku nadviazala spoluprácu s japonským výrobcom ložísk Koyo (od 1.4.2022 JTEKT) a stala sa autorizovaným zastúpením tejto značky pre územie Slovenskej republiky.

Okrem distribúcie ložísk sa zaoberáme predajom vysokovýkonných priemyselných mazív značky Castrol, predtým reprezentovaných obchodnými značkami Optimol a Tribol.

Našou snahou je poskytnúť zákazníkovi okrem tovaru aj silnú technickú podporu a poradenstvo v oblasti ložiskového materiálu, tukov a olejov a technickej diagnostiky strojov. Adekvátnu podporu má naša spoločnosť okrem vývojových a inžinierských centier JTEKT a Castrol aj prostredníctvom spoločnosti Technická diagnostika, spol.s r.o., Prešov. Viac o jej aktivitách sa dozviete v časti Technická podpora a na webstránke www.diagnostika.sk

 

 

JTEKT CORPORATION

Koyo Seiko bolo založené pánom Ikedom v roku 1921. Počas desaťročí existencie sa stalo jedným z najväčších svetových výrobcov ložísk a systémov riadení automobilov.

 

JTEKT CORPORATION

Spojením Koyo Seiko Co., Ltd. a Toyoda Machine Works, Ltd. 1.januára 2006 vznikla spoločnosť JTEKT  s pôsobnosťou v Európe, Ázii, USA a Latinskej Amerike.

Hlavnými segmentami korporácie sú výroba ložísk, systémov riadenia automobilov, pohonov a obrábacích strojov. Vo všetkých oblastiach spĺňa spoločnosť najvyššie očakávania zákazníkov. Dosahuje to dodržiavaním najvyšších výrobných štandardov, kvalitnou firemnou technologickou základňou previazanou s inžinierskými kapacitami.

Ambíciou JTEKT je byť medzi 10 top dodávateľmi v automobilovom priemysle, preto v každej zo štyoch výrobných divízií pokračuje vo vynikajúcej kvalite produktov a v neustálom zvyšovaní ich spoľahlivosti. V súčasnosti je JTEKT lídrom vo výrobe riadeni áut v Japonsku a celosvetovou dvojkou. Je prvým výrobcom elektrických a hydroelektrických posilňovačov riadení automobilov.

 
Koyo Bearings

JTEKT Bearings

Značka Koyo bola k 1.aprílu 2022 zmenená na JTEKT . Vyrába sa rozsah ložísk od super veľkých, s vonkajším priemerom 7 metrov, po miniatúrne s vnútorným priemerom 1 mm. Používaním nových materiálov, najnovších výrobných technológií, vývojom hybridných keramických ložísk a množstva špecialít pre extrémne podmienky JTEKT zostáva na čele ako technologický líder vo svetovom ložiskovom priemysle.

Korporácia JTEKT  vlastní a prevádzkuje 18 výrobných ložiskových závodov v siedmych krajinách ako aj 6 vývojových inžinierských centier na troch kontinentoch. JTEKT ponúka inovatívne riešenia pre prvovýrobu i náhradnú spotrebu so zameraním na automobilový priemysel, poľnohospodárstvo, ťažký priemysel (oceliarstvo a veterné elektrárne) prevodovky, reduktory, elektrické motory a všeobecnú strojársku výrobu.

Značka JTEKT sa presadila u všetkých významných priemyselných i automobilových výrobcov a vo všetkých svojich závodoch a predajných zastúpeniach obhájilo normy ISO/TS 16949.

 

Ďalšie

Okrem toho JTEKT vyvíja  vlastné výrobné automatizované linky, presné meracie zariadenia, linky tepelného spracovania, elektronické zariadenia, atď.